jak pozycjonowac strone krok po kroku


jak pozycjonowac strone krok po kroku

Jak zaplanować na pogrzeby i inne wydatki końcowe

Planowanie na pokrycie kosztów pogrzebu oraz inne wydatki końcowe

Większość z nas nie lubi mówić o tym w ogóle. Ale gdzieś możemy doświadczyli konieczności płacenia za pochówek, pogrzeb, i innych kosztów końcowych. Trudno jest uzyskać dokładne liczby, ale wydaje się podobny do przeciętnego amerykańskiego pogrzebu może kosztować około 8000 $ więcej dziś. Ta liczba będzie zapewne, jak wszystko inne, tylko drożeć w przyszłości. Więc jak można zaplanować dla tej rodziny kosztem, tak że nie trzeba dodawać obawy pieniędzy smutnym momencie w ich życiu?

Oszczędności – W idealnym świecie, każdy będzie po prostu mieć pieniądze na pokrycie wszystko na koncie. Ale wielu seniorów, dziś żyją na małych dochodach. Muszą ich mały dochód dziś zapłacić za dom, artykuły spożywcze, a niektóre przyjemności. Byłoby to bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe, dla nich starają się zaoszczędzić na pogrzeb.

Rodzina może próbować zaoszczędzić pieniądze, ale znowu, mogą mieć trudności oddanie tych pieniędzy bok też. dzieci lub wnuki Grown nie może znajdować się w sytuacji ekonomicznej, aby móc odstawić dodatkowych funduszy. A jeśli tak, to może być trudności.

Kredyt – Wiele kart kredytowych mają bardzo wysokie oprocentowanie. To nie jest niespotykane dla rodziny, aby umieścić w pogrzebie na karcie kredytowej. Ale w ten sposób, że często opuszczają się z projektem ustawy będą spłacać przez wiele lat. To nie jest rozwiązanie pomysłem.

Plany sprzed przedmioty na pogrzebów – Niektóre domy pogrzebowe mają plany, że ludzie mogą wykupić, aby mogli wstępnie zapłacić za pogrzeb. Plany te będą obejmować wydatki w domu pogrzebowym, ale nie obejmie nic innego. To może być jednym ze sposobów, aby zaplanować.

Ostateczne koszty, czy Burial Polityki – Są mniejsze polisy ubezpieczeń na życie o wartości pieniężnych, które są wprowadzane do obrotu do osób powyżej 50.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *