jak zaczac pozycjonowac strone


jak zaczac pozycjonowac strone

Scottsdale Arizona Golf wakacje

Jeśli Myrtle Beach Golf Stolica Wschodnim Wybrzeżu, a potem w Scottsdale Arizona Golf jest stolicą południowego zachodu golfa. Ekskluzywne sąsiad rozległym metropolii golfa Phoenix, Scottsdale gospodarze dziesiątki kursów światowej klasy i bogate udogodnienia, udogodnień i działań, aby zapewnić każdemu z niesamowitym wakacje. Klimat pustynny gwarantuje wielkie niebieskie niebo odwiedzenia przez cały rok. Kursy zaprojektowane przez sympatie i kalibru Arnold Palmer zapewnić wielki czas z jakości, malowniczych klubów i ośrodków, o kursach bardziej publicznych niż można było grać w miesiącu!

jak zaczac pozycjonowac strone

Golf Ośrodki Wypoczynkowe są najwyższej klasy na drodze; Zostałam chcąc za nic. Fairmont, na przykład, gospodarzem dwóch przykładowych kurs mistrzowski, z których jedna jest domem dla rocznego FBR otworzyć PGA (co zwykliśmy nazywać Phoenix Otwórz.) Luksusowy odprężenia na ich Willow Springs Spa pozostawił mnie bardziej zrelaksowany, dobrze się swobodnie, niż byłem w ostatnich latach. To dbałość o szczegóły, które wyznacza takie miejsca oprócz mniejszych miejscach bym po prostu wywołać hoteli.

Podczas Kruka i Greyhawk, Troon North, głazy, a my-Ko-Pa są legendarne, ale niektóre z najlepiej strzeżonych tajemnic są … no, tajemnice. Miejsca takie jak Coyote Lakes, z tym kamiennym, ukryte w trudnych pustynnych kursu lub Gold Canyon w Dinosaur Mountain (i ich rzadkiej tempie 9-dołkowe) zapewni Ci wyzwań i wspomnienia, aby ten podróż życia. Ucieszyłem się, aby móc wziąć w drugim odtwarzać większość dni podróży, a ogromna różnorodność wyborów dokonywanych różnicę. Budżet jest czynnikiem, więc wiedząc, że istnieją pewne jakości niedrogie miejsca, cieszyć się, że drugą grę dnia pomogły Scottsdale zarobić szczególne miejsce na mojej liście powrotu do miejsc przeznaczenia.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *