jak pozycjonowac strone forum


jak pozycjonowac strone forum

Wine Travel – Zaskakujące Jezioro Genewskie i Południowej Wisconsin

Lake Geneva, Wisconsin zajmuje szczególne połączenie dla wielu Midwesterners. Znajduje się 10 mil na północ od granicy Illinois, Wisconsin, Jezioro Genewskie i Hrabstwo Walworth dawna przeznaczenia ośrodek społeczność. W późnych latach 1800-tych, znanych Chicagoans zaczął latem tutaj, budynek pałacowy domów wzdłuż 21 mil linii brzegowej jeziora Genewa za. Większość z tych dworów wciąż tu są dziś dostępne dla prywatnych łodzi i rejsy krajoznawcze publicznych.

Często mianem „The Newport Midwest”, Jezioro Genewskie jest popularnym miejscem dla turystów weekendowych, oferując niezapomniane sceny handlowe oraz liczne ośrodki all-in-one. Gwiazdą pokazu jest jednak to, Jeziora Genewskiego i okoliczne widoki wiejskie. Samo jezioro jest 7 mil długości, 2 mil szerokości i raj sportowca roku. Jednym z najgłębszych jezior w stanie Wisconsin, Genewa Jezioro tętni ryby, świadczą liczne piątkowe frys noc rybnych w restauracji Walworth County.

jak pozycjonowac strone forum

Zaledwie 90 minut od Chicago i mniej niż godzinę drogi od Milwaukee, Jezioro Genewskie jest najlepsze z obu światów. Jest kosmopolitą wyrafinowania tu ładnie zrównoważone przez dotyk społeczności homespun. Farmy dot krajobraz, oferując nagrodę świeżych produktów i przetworów mlecznych. I jak dowiesz się, winnice również rozwijać się tutaj, jak doliny otaczają dosłownie dziesiątki mniejszych jezior, tworząc kwitnących możliwość południowych winiarzy Wisconsin.

Jezioro Genewskie i południowej Wisconsin Wine Country

Istnieją trzy bardzo przyjemne winnice w ciągu 15 minut od Jeziora Genewskiego. Nawiasem mówiąc, jezioro (i miasta) zostały nazwane po Genewie, Nowym Jorku przez pierwszych osadników, ze względu na uderzające podobieństwo do Finger Lakes miasta Genewie. I tak jak Finger Lakes jest kraj wina, obszar Lake Geneva posiada własnych jako celu podróży wina.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *