jak pozycjonowac strone internetowa


jak pozycjonowac strone internetowa

Było takie ogromne bogactwo w tej małej osadzie, że domy były oświetlone elektrycznością, w czasie, gdy Niemcy były nadal używa gazu. Ta energia elektryczna została nie tylko służy do zasilania wszystkich domów, za darmo, ale także pomógł działać pierwsza maszyna x-ray w południowej półkuli. Pierwszy tramwaj w Afryce wszystko było znaleźć tutaj, w samym środku tego niewyobrażalnie wrogim terenie! Tak na marginesie, szpital chwalił też raczej drobne winiarnię, a pacjenci byli w stanie pop w dół do trunku wzmacniający!

W 1927 roku wybudowano kasyno, eksperci w Niemczech – zapewniając doskonałą akustykę, wysłanych do Kolmanskop i tam ponownie zmontowane. To tu odbyły się notorycznie „Szampania Strony” … Legenda głosi, że, przy okazji, panie lekkich obyczajów by kąpać się w szampana dla rozrywki dżentelmenów. Szampan był przecież tańsze niż woda!

Kiedy to „Sala rekreacji”, jak wiadomo było, został zbudowany kopalnia załatwił oper, grupy teatralne i orkiestry, aby wyjechać z Europy dla rozrywki mieszkańcami „i zawsze były w ramach pomocy charytatywnej.

Gdy wojska południowoafrykańskie przybył Kolmanskop podczas WW1, Frau Zimmer posiadał „domu rozkoszy” (The Green House) – została ona gaoled przemytu diamentów, które otrzymała w zamian za świadczone usługi. Paradoksalnie jej dom złego reputacji znajdował się tuż obok kościoła!

Ten kościół mieścił się witraż oraz biblię ołtarza, który był zdolny do miasta przez niemieckiego Kaisera i jego żony.

Choć woda była taka ekspansywna towarem, cotygodniowe transporty były wychowywane z Cape Town, tak że damy Kolmanskop może mieć swoje ogrody różane i trawniki, rośliny doniczkowe zostały zamówione i wysłane z Europy.

Patrząc na opuszczonym mieście teraz, z coraz wkracza wydm, to trudno sobie wyobrazić, co musiało to wyglądało w zenicie, z ogrodami, basenami i trawnikach i człowieka, który rozpoczął to wszystko, August Stauch, stracił cały swój majątek w latach depresji i zmarł na raka niedaleko miejsca, gdzie urodził się w Niemczech, w wieku 69 lat …

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *