jak prosto pozycjonowac strone


jak prosto pozycjonowac strone Podkreśla historię kopalni, obecnych działań i przyszłych planów.

Czy każdy ma zapłacić?

Dzieci w autobusach szkolnych nie płacą. Ani oddziały zwiadowcze w mundurze. Jak również dostawczych z powiatu działa non-profit centra Seniora. A obszar odwiedzającego jest całkowicie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wstęp kosztuje $ 5 dla samochodów. $ 25 za autobusów mini-tour. A $ 50 dla autobusu. A jeśli zastanawiasz się, gdzie te pieniądze idzie, wszystkie wpływy są oddawane do lokalnych organizacji charytatywnych i organizacji non-profit.

Ponad 2,6 mln osób odwiedziło kopalnię od 1992. I ponad $ 2 mln zostało przekazane na cele charytatywne.

Kiedy jest otwarte?

Kwietnia do października 7 dni w tygodniu. Brak rezerwacje są wymagane, ale będziesz chciał się tam dostać co najmniej godzinę przed zmierzchem.

Zawsze należy sprawdzić godziny odwiedzin wyprzedzeniem przed dokonaniem napęd na zewnątrz.

A „Secret” O kopalni

Jeśli chcesz niewiarygodny widok kopalni odkrywkowej od góry, to nie będzie kosztować ani grosza. No, może trochę gazu. I nawet, że jeśli jeździć na rowerze górskim.

Tylko trochę na północ od miasta Herriman w dalekiej południowo rogu Salt Lake Valley, znajdziesz drogę prowadzącą do pięknej i malowniczej Butterfield Canyon. Jesienią kolory są oszałamiające.

Napęd lub jeździć się tą drogą. To głównie starych nawierzchni, ale niektóre żwiru. Podjąć właściwą widelec na samym szczycie. Postępuj zgodnie z drogi prosto żwiru. Będziesz mógł doświadczyć tego fantastyczny widok. Patrząc w dół do kopalni z góry.

Rod Besler

Internetowy przewodnik o wszystkich wspaniałych rzeczy, Utah ma do zaoferowania. Wpisany przez rezydenta od ponad 30 lat, którzy przybyli tu z bez zamiaru pobytu długoterminowego i nadal żyje i gra się tutaj. Jeśli myślisz o odwiedzenie Utah czy wiesz, że jesteś, jakie są najlepsze rzeczy do zobaczenia i do zrobienia, gdy się tu dostałeś? Pobierz mój darmowy ebook i będziesz wiedział 101 najlepszych rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w Utah.Wszystko za darmo do was 5 minut po to poprosić. Idź n a mojej stronie teraz, aby otrzymać kopię. Jest to forma logowania się na dole każdej strony w witrynie.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *