jak pozycjonowac strone samemu


jak pozycjonowac strone samemu

Odtwórz Gdzie Za Zagraj w SilverRock Golf Resort w La Quinta, California

Na następne wakacje Palm Springs Golf, spróbuj SilverRock ośrodek położony w La Quinta, California.

SilverRock jest jednym z najnowszych i najlepszych pól publicznych w obszarze Palm Springs. Od dawna znany jako „Golf Capital of the World”, Palm Springs i sąsiednimi miastami La Quinta, Rancho Mirage, Indian Wells i Palm Desert pochwalić ponad 160 pól golfowych.

Położony na tle gór Santa Rosa i rafy, ośrodek SilverRock jest wyzwaniem pustyni Oczywiście nogi ponad 200 akrów z masywnymi rodzimych bunkry i wspaniałe funkcje wody na nie mniej niż osiem otworów.

Clubhouse, znajduje się w skaliste wychodnie, to uroczy renowacja dawnych hacjendy robocza-Ranch, zbudowany przez założyciela Home Loan, Oszczędnościowo Howard Ahmanson.

jak pozycjonowac strone samemu

Niektóre z bardziej wymagających otwory są równi trzy 8 i 17, a także par czterocyfrowe 10. a 15., z których wszystkie mają zagrożeń wodnych.

Istnieje również wody na sekundę, szósty i XVIII, które wymagają dobrze umieszczony podejście i Fairway strzały.

PGA niedawno podpisał kontrakt z SilverRock czyni go jednym z kursów hosta dla rocznego Bob Hope Chrysler Classic. Więc nie tylko kurs, malownicze i trudne w trakcie gry można wyobrazić sobie tee go Tiger i Phil.

Podczas PGA Tour odczuje ten układ z tee srebrnych mierzących ponad 7553 jardów, istnieje pięć dodatkowych zestawów bawiące się tak krótkie jak 4884 jardów dla pań.

jak pozycjonowac strone samemu

Istnieje wiele obszarów odpadów pustyni i bunkry są strategicznie rozmieszczone z tee na zielone.

Oczywiście ma state – of – w najnowocześniejsze udogodnienia, w tym wózki z GPS śledzenia dla tych z nas, którzy potrzebują pomocy w ocenie odległości. Jest też bardzo ładny driving range i putting green.

Kiedy grałem przebieg był to jeden z tych doskonałego Izby Gospodarczej dni. Powstały w niektórych zdjęć wysokiej jakości pocztówki, ze wspaniałymi teł i okolicznych widoków.

SilverRock zapewnia niezapomniane przeżycia pustyni golfa na następnej Palm Springs Golf wakacje.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *