jak pozycjonowac strone wordpress


jak pozycjonowac strone wordpress

Lightning Ridge – Warto długiej jazdy

Moi rodzice odwiedził Lightning Ridge i zachwycali się doświadczeniem i po bardzo długiej jazdy byliśmy prawie na miejscu. Lightning Ridge to miasto w północno-zachodniej części Nowej Południowej Walii w Australii i ma największe znane złoża czarnych opali na świecie, ale to nie było opale goniliśmy – po prostu chciałem zobaczyć co to całe zamieszanie.

Nasze pierwsze myśli nie były dokładnie pozytywne, wielkie stosy skały wszędzie, kurz, pył, kurz wszędzie i szybki przejazd przez miasta, które trwało zaledwie pięć minut miał nas zapytań naszą decyzję. Doszliśmy na mieście zabieganym okresie – Zima – w lecie upał jest nie do przyjęcia, ale trudno jest właściwie dostrzec, jak wielu ludzi żyje tam, bo ma bardzo przemijające ludności. Około 1100 głosowali w ostatnich wyborach, ale wiele więcej nie żyją, a duża część nie obchodzi do głosowania.

Nie nurkowałem w doświadczenie i udał się do biura informacji turystycznej znajdującej się przy wjeździe do miasta właściwego i miał wędrować wokół. Był duży Slagheap się kilka osób przechodzi skał i pyłu szukają opale. Początkowo nie wyglądało jak zabawa, ale gazeta wycinek wewnątrz urzędu opowiedział o $ 20,000.00 bardzo rzadkiej czerwonej opalu jest znaleziony przez turystę w tej samej stercie zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Opale zaczęły wyglądać trochę bardziej jak zabawę.

The Ridge, jak miejscowi nazywają go, jest również znany ze swoich wycieczek drzwi samochodu. Stare drzwi samochodowych malowane cztery różne kolory służą jako punkty orientacyjne i wskaźniki wzdłuż różnych utworów brud i prowadzić do okularów nigdy nie zobaczysz nigdzie indziej. Mieliśmy szczęście mieć napęd na cztery koła, ale miasto było tak suche zwykły samochód byłby w stanie, bardzo ostrożnie, nawigacja utwory.
Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *