jak najlepiej pozycjonowac strone


jak najlepiej pozycjonowac strone

Las Vegas – The Perfect Golf wakacje Lokalizacja

W przypadku planujesz na wakacje golfa, to może warto rozważyć Las Vegas pól golfowych. Faktycznie, nie ma zbyt wielu miejsc na świecie, który daje golfistów szansę na grę nawet po zachodzie słońca. Nogi poprzek rozległych hektarami zieleni okolicy Las Vegas, ponad 50 pól golfowych można zobaczyć. Kilka ośrodków znajduje się również pole golfowe, oferując kilka dalszych atrakcji dla zwiedzających, aby uniknąć długo czekać, kiedy chcą tee off. Większość pól golfowych na terenie tego miasta oferują również usługę rezerwacji z wyprzedzeniem w Internecie. Koszty wahają się od 20 $ do kilkuset dolarów. Jednak większość z nich nie pobiera mocy $ 100 dolarów tylko dla jednej rezerwacji.

jak najlepiej pozycjonowac strone

Tom Fazio i Steve Wynn zaprojektowane Wynn Golf Club w Las Vegas i ten obiekt będzie dosłownie wysadzić coś przeciwko. Pole golfowe rozszerza około 7000 jardów począwszy od porad, które mogą nie wydawać się bardzo długo, ale gdy jesteś patrząc na równi 3 ponad 238 jardów, lepiej trafić na 3-Wood bezpośrednio; par 4, która rozciąga się na 498 jardów, siedemnasty jeden z wodą diabelsko wejściem w grę przy strzale podejścia, a także wykańczania otworu, który dostaje się do 448 jardów i oferuje wystarczającą ilość wody, spektakularny wodospad, które sprawdzą nawet najlepszych graczy klasy, istnieje ma wątpliwości, że będziesz myśleć inaczej.

Aliante Golf Club przedmiotu jest oceniany jako ekskluzywna z dnia na dzień obiekcie opłata golfowego. Architekt, który jest Gary Panks zaczął, ale nic z powierzchni surowej pustyni i przystąpił do tego mistrzowsko przekształcić w jedną z najpopularniejszych lokali w tym obszarze. Idealnie wyprofilowane opuszczony Oczywiście ta zapewnia wiele możliwości ryzyka i zysku . Ten kurs będzie odgrywać 7,022 jardów począwszy od trójniki z tyłu i jest określone przez krętą tankowania i krzewów nie postrzegane jako rodzimy na pustyni, która obejmuje gruszki i purpurową świętojańskiego. Wszystkie bunkry są strategicznie rozmieszczone w celu zwiększenia skaliste Arroyo, która wchodzi w grę ponad 14 z 18 otworami.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *