jak pozycjonowac firme w internecie


jak pozycjonowac firme w internecie

Kolmanskop – Zamożność w Namib

Kolmanskop, opuszczone miasto w południowej Namibii, gdzie diamenty raz, całkiem dosłownie, wybrukowane ulice, właśnie ogłosił, że użytkownicy wymagają już nie biorąc wycieczkę po przybyciu do tego słynnego Namibii turystycznym. Zamiast tego są one mile widziane płacą za wstęp, i wziąć z własnym przewodnikiem wycieczkę przez osady.

Więc co lepszego czasu, aby ponownie przyjrzeć się historii tego miasta duchów …

Podczas swojej świetności „diamenty były odbierane przez garstkę ponieważ błyszczały w świetle księżyca. – Ron Swilling (Dzikie Konie pustyni Namib)” i nawet dziś nie są dozwolone, aby usunąć wszystko od Kolmanskop jak piasek wykorzystywany do sprawiają, że cegły i zaprawa zawiera diamenty.

Zwiedzając Kolmanskop dzisiaj, a znając jego historię, jest dość smutne doświadczenie pustyni Namib powoli odzyskaniu miasta.

jak pozycjonowac firme w internecie

Kolmanskop został nazwany na cześć niemieckiego kierowcy transportu, Johnny Coleman, który bezludnej jego wołu wagon blisko do rozliczenia w czasie burzy piaskowej. W 1908 roku, Zacharias Lewala znaleźli pierwszy diament w okolicy i podał ją do swojego przełożonego, August Stauch, prowadząc tym obszarze mają być ogłoszony (obszar ograniczony) Sperrgebiet i zaczął eksploatacja pól diamentowych.

W tym czasie, Sperrgebiet stanowiły 20% światowego diamentowej odbiorze, z wydajnością diament trzykrotnie w ciągu pierwszych pięciu lat.

W szczytowym okresie, Kolmanskop mieszkało około 700 rodzin i został opisany jako najbogatszego miasta w Afryce!

Kolmanskop chwalił się posterunek policji, który używany wielbłądy ich patroli, poczta, ogólnego dystrybutorów, największego zakładu elektroenergetycznego w Afryce Południowej, szpital, piekarnia, rzeź, lemoniady i fabryki sody i wody, jak również zakładu do wytwarzania lodu. (Lód, woda sodowa, lemoniada i mleko były dostarczane bezpłatnie do każdego gospodarstwa domowego na dobę), ale mniej niż 50 lat po założeniu miasta, został opuszczony i wyszedł na pustynię, aby odzyskać.

Artykuł dzięki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *