jak pozycjonowac na dlugi ogon


jak pozycjonowac na dlugi ogon

Największy sztucznymi ziemne na Ziemi

To musi być postrzegane jako uwierzyli

Kennecott Bingham Canyon Mine jest (lub bardziej poprawnie, Bingham Canyon Copper Mine) musi być postrzegane jako uwierzyli.

Wyobraźmy sobie gigantyczną dziurę. Na szczycie góry. 2 1/2 mil szerokości i 3/4 mili głęboka. Faktycznie widoczna z kosmosu. I tam są zdjęcia w centrum dla zwiedzających, aby to udowodnić.

Gdyby to był stadion, by pomieścić dziewięć milionów ludzi! W 6700 stóp nad poziomem morza, można stanąć i spojrzeć w głąb największego człowieka wykopu na ziemi.

Bingham Canyon Mine jest mniej niż godzinę drogi od Salt Lake City. Położony na zachód od Salt Lake City w Górach Oquirrh, że jest na świecie najstarszy i największy open-pit kopalni miedzi.

Kopalnia zrezygnował Ile?

Ponieważ pierwszy rozpoczął działalność w 1863 roku, kopalnia dała się ponad 12 milionów ton miedzi. I ton więcej złota, srebra i innych minerałów.

Jak można stać i patrzeć w dół do Bingham Canyon Mine, będziesz doświadczać niewiarygodne ogrom największego człowieka wykopu na naszej planecie. Jak można oglądać co się dzieje poniżej – rzeczywistej pracy mine- będzie można usłyszeć prezentację dźwięku w kilku językach, co patrzysz.

Sama ogrom dołu krasnoludki ciężarówki, które wydają się czołgać wzdłuż okrężnej drogi skalowania obwód kopalni. Ale te same ciężarówki są potworne. W stanie ciągnąć ładunki z 240 i 320 ton.

Niosą rudy miedzi do kruszarki w odkrywce. Jest ruda jest zredukowana do piłki nożnej wielkości kawałki. A następnie załadowano na 5 mil długi przenośnik kończąc na Copperton koncentratora.

Centrum dla zwiedzających

Interaktywne pokazy i wystawy. Stare artefakty górnicze. Nostalgiczne zdjęcia. Wirtualne muzeum o Bingham Canyon Mine.

Jest nawet potężne nowe 16 minut pokaz filmowy w teatrze 90-osobowej.
Artykuł dzięki:

One Reply to “jak pozycjonowac na dlugi ogon”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *